Papierová hvezdáreň

Papierová hvezdáreň 2015

7. ročník celoslovenského seminára sa znova niesol vo svetle tipov a trikov. Modelári v rámci seminára pokračovali v detailnom zozname, pomôcok, nástrojov a rôznych domácich zlepšovákov, ktoré modelárom pomáhajú dopracovať sa k čo najpresnejšiemu a najdetailnejšiemu modelu.

Papierová hvezdáreň 2014

6. ročník celoslovenského seminára sa znova niesol vo svetle tipov a trikov. Modelári pripravili v rámci seminára detailný zoznam, pomôcok, nástrojov a rôznych domácich zlepšovákov, ktoré modelárom pomáhajú dopracovať sa k čo najpresnejšiemu a najdetailnejšiemu modelu.

Papierová hvezdáreň 2013

5. ročník celoslovenského seminára

4. ročník celoslovenského seminára papierových modelárov bol nasýtení rôznymi technikami. Návodmi, tipmi a trikmi ako čo najlepšie zdokonaliť papierový model. Konali sa workshopy na výrobu vlastných pomôcok pri lepení. Možnosť bola obzrieť si zblízka stroj na vysekávanie matíc či jednoduchá pomôcka na ohýbanie fólii na...

3. ročník celoslovenského seminára papierových modelárov sa niesol v znamení práce s papierom, ohýbanie, bombírovanie, podlepovanie a rôzné iné postupy na dosiahnutie nevšedných tvarov z papiera.

2. ročník celoslovenského seminára papierových modelárov Počas stretnutia sa účastníci mohli zapojiť do rôznych workshopov ako napríklad technika nanášania povrchovej úpravy na modely, či už striekaním, natieraním. Metódy čistého lepenia tzv. retušovaním, patinovacie techniky a mnoho ďalších zaujimavých postupov. V...

1. ročník celoslovenského seminára papierových modelárov Počas stretnutia sa účastníci zapojili do workshopov ktoré sa venovali predovšetkým technike nanášania povrchovej úpravy na modely.