Hlavná stránka / Aktuality / Čo vieš o hviezdach? 2022 - výsledky regionálne kolo.

Čo vieš o hviezdach? 2022 - výsledky regionálne kolo.

Regionálne kolo Púchov 17.03.2021

I.kategória

Por.

číslo

Meno a Priezvisko

Trieda

Škola

1.kolo

2.kolo

3.kolo

Celkový počet

Umiestenie

1.

Sofia Gardoňová

5.

ZŠ s MŠ Udiča

7

1

7

15

 

2.

Viktória

Gardoňová

5.

ZŠ s MŠ Udiča

5

0

7

12

 

3.

Laura

Ištoková

5.

ZŠ s MŠ Udiča

5

3,5

8

16,5

 

4.

Nina

Mituníková

5.

ZŠ s MŠ Udiča

7

3

9

19

3.

5.

Vanesa

Frolová

5.

ZŠ s MŠ Udiča

5

4

11

20

2.

6.

Tomáš

Bajčík

6.

ZŠ s MŠ Udiča

9

3

4

16

 

7.

Šimon

Janovec

6.

ZŠ Gorazdova

Púchov

7

13

10

30

1.

8.

Adrián Rečičár

4.

ZŠ Gorazdova

Púchov

5

0

1

12

 

II.kategória

Por.

číslo

Meno a Priezvisko

Trieda

Škola

1.kolo

2.kolo

3.kolo

Celkový počet

Umiestenie

1.

Martin
Tichý

7.

ZŠ s MŠ Udiča

6

3

3

12

 

2.

Vanesa

Paholíková

9.

ZŠ s MŠ Udiča

10

6

4

20

1.

3.

Klára

Kadrljaková

9.

ZŠ s MŠ Udiča

10

1

4

15

3.

4.

Juraj

Štefina

7.

ZŠ Sv.Margity

Púchov

7

6

4

17

2.

5.

Patrik

Hrobárik

7.

ZŠ Gorazdova

Púchov

5

1

4

10

 

III.kategória

Por.

číslo

Meno a Priezvisko

Trieda

Škola

1.kolo

2.kolo

3.kolo

Celkový počet

Umiestenie

1.

Jakub
Fedor

1.

Gymnázium

Púchov

7

1

8

16

1.

2.

Adam

Gerchsdorf

1.

Gymnázium

Púchov

4

2

6

12

2.

Regionálne kolo Trenčín 21.03.2021

I.kategória

Por.

číslo

Meno a Priezvisko

Trieda

Škola

1.kolo

2.kolo

3.kolo

Celkový počet

Umiestenie

1.

Martin Kamendy

 

Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín

7

15

14

36

1.

2.

Sabina Vlková

 

Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín

2

10

8

20

3.

3.

Sofia Šmondrková

 

Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín

5

4

4

13

 

4.

Viktória Jurdová

 

Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín

6

7

8

21

2.

5.

Karolína

Kubičková

 

Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín

4

2

8,5

14,5

 

6.

Matej Pružinec

 

Spojená katolícka

škola Nemšová

4

2

4

10

 

II.kategória

Por.

číslo

Meno a Priezvisko

Trieda

Škola

1.kolo

2.kolo

3.kolo

Celkový počet

Umiestenie

1.

Filip

Alexy

 

Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín

10

15

12

37

2.

2.

Igor Vargovič

 

Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín

9

9

11

29

3.

3.

Adam

Richtárech

 

Piaristické gym.

J.Braneckého Tn

7

1

7

15

 

4.

Michal

Karnek

 

Piaristické gym.

J.Braneckého Tn

10

19

12

41

1.

5.

Rastislav

Kulich

 

Piaristické gym.

J.Braneckého Tn

10

8

8

26

 

6.

Samuel Hudek

 

Spojená katolícka

škola Nemšová

5

0

1

6

 

III.kategória

Por.

číslo

Meno a Priezvisko

Trieda

Škola

1.kolo

2.kolo

3.kolo

Celkový počet

Umiestenie

1.

Patrik

Bašo

 

Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín

8

4

4

16

2.

2.

Simona Šimočková

 

Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín

9

13

6

28

1.

3.

Sebastián

Sopko

 

Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín

6

5

4

15

3.

4.

Vanesa

Mišútová

 

Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín

4

7

3

14

 

5.

Viktória

Veličová

 

Gymnázium Ľ.Štúra Trenčín

8

0

3

11

 

Regionálne kolo Partizánske 29.03.2021

I.kategória

Por.

číslo

Meno a Priezvisko

Trieda

Škola

1.kolo

2.kolo

3.kolo

Celkový počet

Umiestenie

1.

Lea

Sálesová

 

ZŠ a MŠ Žabokreky n. N.

2

1

2

5

 

2.

Róbert

Kunocha

 

ZŠ a MŠ Žabokreky n. N.

5

0

3

8

 

3.

Lenka Gašparová

 

ZŠ a MŠ Žabokreky n. N.

3

5

3

11

3.

4.

Jozef

Konš

 

ZŠ a MŠ Žabokreky n. N.

6

3

3

12

2.

5.

Vladimír

Režo

 

ZŠ a MŠ Žabokreky n. N.

5

2

5,5

12,5

1.

6.

Rastislav

Hrebíček

 

ZŠ a MŠ Žabokreky n. N.

3

4

3

10

 

7.

Matej

Blinka

 

ZŠ a MŠ Žabokreky n. N.

4

0

5,5

9,5

 

8.

Ľuboš

Chromík

 

ZŠ a MŠ Žabokreky n. N.

4

2

2

8

 

9.

Oliver

Slivka

 

ZŠ a MŠ Žabokreky n. N.

1

3

3

7

 

10.

Max Oliver

Gašparek

 

ZŠ J.A. Komenského B.n.B.

4

2

4

10

 

II.kategória

Por.

číslo

Meno a Priezvisko

Trieda

Škola

1.kolo

2.kolo

3.kolo

Celkový počet

Umiestenie

1.

René

Kopečný

 

ZŠ R.Kaufmana

6

4

3

12

1.

III.kategória

Por.

číslo

Meno a Priezvisko

Trieda

Škola

1.kolo

2.kolo

3.kolo

Celkový počet

Umiestenie

1.

Roman

Jančich

 

Gymnázium Partizánske

6

1

4

11

3.

2.

Tomáš

Otrubčák

 

Gymnázium

Trenčín

7

6

7

20

1.

3.

Adela Bežová

 

Gymnázium

Trenčín

7

8

4

19

2.


Fotogaléria



 

Pripravujeme

14.10.2022 - 14.10.2022 Festival vedy a techniky 2022

viac>>

Sledujte nás

logo facebook twitter logo

AstroQ

Každé tri mesiace, Vám ponúkame Quantum kvalitných informácii.

Na stiahnutie číslo:

AstroQ

AstroQ2/2021

Pozorovania pre verejnosť

Uskutočnené podujatia

Zem naživo

prostredníctvom ISS

Festival vedy a techniky

Realizované projekty

Cenník

Užitočné aplikácie

Tajomstvá vesmíru, ktoré nám môžu odhaliť aj naše chytré telefóny

Počasie u nás

Planétka Partizánske

Planétka Partizánske

Online záznam SID monitora

Kliknite pre zobrazenie...

INFO MAILOM

Registrujte sa pre bezplatný odber noviniek z diania vo hvezdárni.

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac September 2022 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2
Podujatia na deň 2.9.2022
Starcity 2022

02.9.2022, 18:00 - 02.9.2022, 22:00

3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30